ما را دنبال کنید:

تفاوت را در خدمات احساس کنید.

پیام مدیرعامل

Blue-Separator-Line-Image
امروزه اهمیت تأمین انرژی الکتریکی ایمن و سالم از جهات مختلف اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، درمانی و غیره بر همگان واضح است و انرژی الکتریکی به گونه‌ای در زندگی روزمره همگان دخیل شده است که زندگی بدون آن ناممکن و یا بسیار دشوار می باشد.
با توجه به نزدیکی کشورها و جوامع بشری به یکدیگر و جهش سریع تکنولوژی های مبتنی بر میکرو پروسسورها در دهه‌های اخیر در کلیه محصولات و انتقال سریع ارتباطات و اطلاعات، لزوم داشتن یک منبع انرژی الکتریکی و برق مطمئن را بیش از پیش ضروری می نماید.
در دنیای امروزی که ارتباطات از اهمیت فوق العاده ای در پیشرفت جامعه بشری و صنعت کشورها برخوردار گردیده است، حفاظت از دستگاه های مربوطه و اطلاعات آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
در راستای موارد فوق، شرکت مهندسی پرتوان هیرسا با الحاق شرکت های تولید الکترونیکی و خدمات کامپیوتری فجر الکترونیک (1362)، مهندسی هینزا (1372) و فرا تعمیر (1375) در سال 1382 و با هدف ارایه تجهیزات تولید و تامین کننده برق مطمئن و پایدار و ارایه خدمات آموزشی، مهندسی، بهره برداری و سرویس نگهداری تجهیزات تاسیس و راه اندازی گردید.
شرکت مهندسی پرتوان هیرسـا با قریب به دو دهه تجربه تخصصی و بهره گیری از نیرو های فنی مجرب و تکیه بر دانش فنی، با هدف تولید و تأمیــن کالاهای حوزه تامین انرژی بر اساس ارائه بهترین کیـــفیت و شایسته ترین خدمات پس از فروش، آمادگی خود را جهت تأمین کالاها و خدمات زیر همچنین شرکت در کلیه مناقصات داخلی و بین المللی اعلام می دارد.

Who-We-Are

تــجـــربه

Mission

اطـــمـــینــان

Our Vision

امـــنیـــت

top line
30
سال‌ها تجربه
top line
54
کارشناسان حرفه ای
top line
1530
پروژه های موفقیت آمیز
top line
1310
مشتریان راضی
ups-hirsa-1

یوپی‌اس|UPS

انرژی-های-خورشیدی-2

انرژی خورشیدی و نوین

هیرسا-دیتاسنتر

زیرساخت های الکتریکی و دیتاسنترها

مشاوره-و-آموزش

آموزش و مشاوره

تابلوهای-برق-و-استابلایزر-1

تابلوهای برق و استابلایزر

دیزل-ژنراتور

دیزل ژنراتور

شارژرهای صنعتی و مخابراتی

پشتیبانی-هیرسا

پشتیبانی و نگهداری

اگر هیرسا را برای استخدام انتخاب می کنید، فرم را برای ما ارسال کنید.

برخی مشتریان ما