با سلام

  امروزه اهمیت تأمین انرژی الکتریکی ایمن و سالم از جهات مختلف اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، درمانی و غیره بر همگان واضح است و انرژی الکتریکی به گونه ای در زندگی روزمره همگان دخیل شده است که زندگی بدون آن ناممکن و یا بسیار دشوار می باشد.

  با توجه به نزدیکی کشورها و جوامع بشری به یکدیگر و جهش سریع تکنولوژی های مبتنی بر میکرو پروسسورها در دهه های اخیر در کلیه محصولات و انتقال سریع ارتباطات و اطلاعات، لزوم داشتن یک منبع انرژی الکتریکی و برق مطمئن را بیش از پیش ضروری می نماید.

  در دنیای امروزی که ارتباطات از اهمیت فوق العاده ای در پیشرفت جامعه بشری و صنعت کشورها برخوردار گردیده است، حفاظت از دستگاه های مربوطه و اطلاعات آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

  در راستای موارد فوق، شرکت مهندسی پرتوان هیرسا با الحاق شرکت های تولید الکترونیکی و خدمات کامپیوتری فجر الکترونیک(1362)، مهندسی هینزا (1372) و فرا تعمیر (1375) در سال 1382 و با هدف ارائه تجهیزات تولید و تأمین کننده برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات آموزشی، مهندسی، بهره برداری و سرویس نگهداری تجهیزات تأسیس و راه اندازی گردید.

 
P1012509
 

  شرکت مهندسی پرتوان هیرسا با دو دهه تجربه تخصصی در زمینه انرژی و با بهره گیری از نیرو های فنی مجرب و با تکیه بر دانش فنی و با هدف تولید و تأمیــن کالاهای ذیل بر اساس ارائه بهترین کیـــفیت و شایسته ترین خدمات پس از فروش، آمادگی خود را جهت تأمین کالاها و خدمات زیر همچنین شرکت در کلیه مناقصات داخلی و بین المللی اعلام می دارد.                                                                                                                                              

                                                                                                                               سعیدکنگرلو - مدیرعامل