سرویس در محل

نصب کالیبراسیون، راه اندازی، تست و چک کردن آپ کل سیستم تغذیه

تیم مجرب و دوره دیده هیرسا قادر به انجام کلیه عملیات استقرار، نصب، کالیبراسیون، راه اندازی، تست عملکرد و چک آپ کامل مجموعه سیستم تغذیه بدون وقفه در محل مشتری، جهت اطمینان از صحت عملکرد دستکاه ها و ضمانت عملکرد آنها در یهترین وضعیت ممکن می باشد.

استقرار

در صورت درخواست مشتری، کلیه اجزاء و قطعات، باتری ها و تابلوها و دستگاه های مورد خریداری شده، توسط کادر متخصص حمل و نقل، به محل استقرار آن ها منتقل می گردد.

نصب و راه اندازی:

پس از استقرار کامل دستگاه ها، کلیه عملیات کابل کشی و اتصالات بین دستگاه ها و کابینت باتری و تابلوبرق توسط نیروهای اموزش دیده و با بهره گیری از بهترین ابزارآلات الکتریکی و الکترونیکی صورت می پذیرد.

همچنین عملیات تست، قبل از اره اندازی، چک آپ دستگاه ها، کالیبراسیون آن ها، پس از راه اندازی و مقایسه با جداول مرتبط، چک آپ مجدد، تست زیربار و تحویل نهایی توسط کارشناسان و متخصصین مربوطه و با بهره گیری از آخرین و به روزترین متدهای مربوطه و مجهز به انواع دستگاه های اندازه گیری، لیزر و حرارتی صورت می پذیرد.

باتری ها و بارمصنوعی

در صورتیکه امکان انتقال کانیت در باتری به محل مصرف کننده وجود نداشته باشد، تیم مربوطه باتری ها را بصورت جداگانه و در محل مشتری نصب و راه اندازی می نمایند. همچنین در صورتیکه مصرف کننده بار مربوطه را نتواند به تابلو وصل نماید و یا نیازمند تست UPSها زیر بار کامل باشد، این تیم مجرب قادر خواهد بود تا با بهره گیری از تکنولوژی سیمولاسیون، بار مصنوعی ایجاد و دستگاه ها را تحت بار نامی تست و تحویل نمایند.

تست و تحویل

پس از استقرار، نصب و راه اندازی مجموعه سیستم تغذیه شامل UPS، رکتیفایر، باتری ها، سلول های خورشیدی، اینورتر، تابلوهای برق و کانورترهای استاتیک و غیره … .

کادر متخصص تست و تحویل، عملیات تست باتری ها، اندازه گیری و کنترل امپرانس داخلی آن ها، کالیبراسیون نهایی، ارتقای نرم افزار و به روزرسانی Firmware، اتصال بار، و تست کامل مجموعه در شرایط متعارف نگهداری و گزارش کامل از وضعیت موجود، وضعیت بهینه و ارائه حل پیشنهادی در صورت لزوم را میسر می نماید.

 

ژوئن 24, 2018