معرفی شرکت

امروزه اهمیت تأمین انرژی الکتریکی ایمن و سالم از جهات مختلف اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، درمانی و غیره بر همگان واضح است و انرژی الکتریکی به گونه‌ای در زندگی روزمره همگان دخیل شده است که زندگی بدون آن ناممکن و یا بسیار دشوار می باشد.

با توجه به نزدیکی کشورها و جوامع بشری به یکدیگر و جهش سریع تکنولوژی های مبتنی بر میکرو پروسسورها در دهه‌های اخیر در کلیه محصولات و انتقال سریع ارتباطات و اطلاعات، لزوم داشتن یک منبع انرژی الکتریکی و برق مطمئن را بیش از پیش ضروری می نماید.

در دنیای امروزی که ارتباطات از اهمیت فوق العاده ای در پیشرفت جامعه بشری و صنعت کشورها برخوردار گردیده است، حفاظت از دستگاه های مربوطه و اطلاعات آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

در راستای موارد فوق، شرکت مهندسی پرتوان هیرسا با الحاق شرکت های تولید الکترونیکی و خدمات کامپیوتری فجر الکترونیک (1362)، مهندسی هینزا (1372) و فرا تعمیر (1375) در سال 1382 و با هدف ارایه تجهیزات تولید و تامین کننده برق مطمئن و پایدار و ارایه خدمات آموزشی، مهندسی، بهره برداری و سرویس نگهداری تجهیزات تاسیس و راه اندازی گردید.

شرکت مهندسی پرتوان هیرسا با دو دهه تجربه تخصصی در زمینه انرژی و با بهره گیری از نیرو های فنی مجرب و با تکیه بر دانش فنی و با هدف تولید و تامیــن کالاهای ذیل بر اساس ارایه بهترین کیـــفیت و شایسته ترین خدمات پس از فروش، آمادگی خود را جهت تأمین کالاها و خدمات زیر همچنین شرکت در کلیه مناقصات داخلی و بین المللی اعلام می دارد.

 • یوپی اس(UPSدر کلیه توان ها به خصوص UPS های صنعتی سه فاز در کلیه حالتهای اتصال (Cascade Redundant ,Dual,…)
 • باتری در انواع مختلف : Tublar ,OPZ V ,OPZ S ,Ni-Cd ,SLA ,VRLA
 • شارژرهای صنعتی در انواع تک فاز و سه فاز, (…,Transformer Base, Dual)
 • تابلو های برق در انواع مختلف، مصارف عمومی- اداری، مصارف صنعتی LV ،CP
 • تولید در کارخانه این شرکت واقع در شهرک صنعتی گلگون
 • کانورتورهای استاتیک ورودی 50/60 هرتز، 380/400/415 ولت/خروجی 440 ولت 400-60 هرتز، ورودی و خروجی قابل تعریف بر اساس نیاز مصرف کننده
 • انرژی های خورشیدی تامین کلیه نیاز مشتری (A-Z) از تامین کالا (سلول ،اینورتر،….) تا طراحی و اجرای پروژه های نیروگاهی
 • زیر ساخت الکتریکی دیتا سنترها  طراحی، تامین و اجرای کلیه زیر ساختهای فیزیکی و الکتریکی دیتا سنترها
 • پشتیبانی و نگهداری خدمات سرویس، پشتیبانی و نگهداری سیستم ها بصورت رایگان در دوره گارانتی، عقد قرارداد های پشتیبانی بلند مدت و افزایش گارانتی
 • آموزش  آموزش های رایگان در حین نصب و راه اندازی، عقد قرارداد های آموزشی جداگانه
 • مشاوره کلیه عملیات مهندسی مشاور برق در ابعاد مختلف طراحی، نصب، راه اندازی و نگهداری

 

شركت مهندسي پرتوان هيرسـا با برخورداری از نيروهای متخصص و مجرب در زمينه طراحی، تولید، فروش، نصب، راه‌اندازی و خدمات پس از فروش سيستم های منبع تغذيه بدون وقفه (UPS) به ويژه UPS های صنعتی توان بالا و با قریب به دو دهه تجربه تخصصی در اين امر قادر به ارائه خدمات فوق با بالاترين كيفيت و مناسب ترین قیمت بوده و از رفرنس پرباری در این زمینه برخوردار بوده است.

لازم به ذکر است یو پی اس های تولید داخل، تک فاز در توان های 1kVA الی 10kVA و سه فاز در توان های 10kVA الی 80kVA می باشد. یو‌‌پی‌اس‌های وارداتی این شرکت با برند Riello ساخت ایتالیا در توان های 1kvA الی 800kVA و همچنین شرکت مهندسی پرتوان هیرسا نمایندگی انحصاری و رسمی∗∗، فروش و خدمات پس از فروش UPS های Riello در ایران می باشد.

 

           نماینده انحصاری از سال های 2002- 2012 
نماینده رسمی از سال 2012 تاکنون    ∗∗

فوریه 26, 2018